Kroměříž

Husovo náměstí 229, 767 01 Kroměříž

Středisko výchovné péče

mobil: 732 572 287, email: svp.km@volny.cz

Kde najdete Středisko výchovné péče

V Kroměříži

Budova Střediska výchovné péče v Kroměříži

Vchod do budovy SVP v Kroměříži

Středisko výchovné péče se nachází v Kroměříži, Husovo náměstí 229.

Husovo náměstí je bezprostředním pokračováním ulice Tovačovského. Směrem od vlakového a autobusového nádraží v Kroměříži překročíte řeku Moravu po mostě Karla Rajnocha, pokračujete přímým směrem přes světelnou křižovatku do mírného stoupání až na Husovo náměstí, středisko budete mít po pravé straně před další světelnou křižovatkou.

Z vlakového a autobusového nádraží lze využít autobusových linek MHD a vystoupit přímo na zastávce Husovo náměstí.

Parkování placené

Vchod do budovy

Detail vchodu do budovy SVP v Kroměříži

Přímo na Husově náměstí je poněkud omezená možnost parkování, hodně míst mají rezervovány firmy a obchody sídlící na Husově náměstí.

Pokud budete chtít zaparkovat, projedete přímým směrem světelnou křižovatku na Husově náměstí, dáte se doprava Šafaříkovou ulicí. Na konci Šafaříkovy ulice odbočíte doprava, kde je možnost parkování v blízkosti Kostela Panny Marie.

Všechna tato parkoviště jsou placená. Za parkování se platí v pracovní dny v rozmezí 7:00 - 18:00 hodin. Minimální platba mincemi je 10 Kč na 1/2 hod. Automaty mince nevrací. Zaplatit je možné i pomocí SMS, je to však dražší.

Parkování zdarma

Parkování zdarma je možné v okolí nádraží, na Hanáckém náměstí nebo za poliklinikou po projetí ulicí Soudní.

V Bystřici pod Hostýnem

Průchod okolo optiky

Průchod do střediska za optikou

Odloučené pracoviště Střediska výchové péče se nachází v Bystřici pod Hostýnem, ulice 6. května 1071, naproti zdravotního střediska za budovou oční optiky.

Dostupnost:

Vlakem na trase Valašské Meziříčí – Kojetín, stanice Bystřice pod Hostýnem. Z nádraží cca 1000 m pěšky směr centrum, supermarket Albert.

Autobusem z centrální autobusové zastávky pěšky cca 500 m opět do centra a k supermarketu Albert.

Autem při průjezdu Bystřicí pod Hostýnem odbočit u zámku na náměstí TGM, zde doprava kolem Zrůbkovy cukrárny a kolem supermarketu Albert na ulici 6. května.

 

• Středisko výchovné péče •